• English
  • Polski

O nas

Z podejścia fizyki kwantowej wynika, że jesteśmy zbiorem wibrujących cząsteczek. W bePROTO uważamy, że każdy przedmiot ma swoją energię tudzież wibrację, którą emanuje. To jaką ma wibrację zależy od bardzo wielu czynników takich jak materiał wykonania, kształt, dokładność wytworzenia czy chociażby przeznaczenie. Wszystkie te cechy wpływają na zmysły człowieka wywołując w nim różne odczucia i emocje.

W bePROTO wiemy, że życie każdej części zaczyna się w momencie jej projektowania – to jest moment, w którym nadajemy przedmiotom ich późniejszą energię, ich duszę. Dlatego zwracamy szczególną uwagę na to, aby tworzyć każdą część myśląc o tym jak będzie ona oddziaływać na innych, począwszy od ludzi, którzy będą ją wykonywać, montować przez użytkowników na serwisantach kończąc. Głęboko wierzymy w to, że to ludzie nadają energię przedmiotom i to na każdym etapie ich “życia”.

Misja

  • Z pełnym zaangażowaniem dostarczać rozwiązania dostosowane dla danej potrzeby.
  • Budowanie maszyn podnoszących komfort pracy użytkowników jednocześnie zwiększając ich produktywność.
  • Projektowanie prostych a zarazem solidnych rozwiązań, które nie będą wymagały częstych akcji serwisowych.
  • Ważnym dla nas jest pozytywny wpływ na środowisko zatem budujemy trwałe maszyny, z wykorzystaniem materiałów łatwych w recyklingu.
  • Naszą pracę opieramy na dobrej komunikacji z pracownikami oraz klientami.
  • Otwartość w dzieleniu się wiedzą i doświadczeniem z partnerami.

Wartości

Zaangażowane – to niepoddawanie się, szukanie tak długo rozwiązania, aż będzie ono dawało poczucie, że jest właściwe.

Relacje – często nie są łatwe i przyjemne, jednak gdy budowane są na szczerości i poczuciu wzajemnej prawdziwości, prowadzą do spektakularnych sukcesów nieosiągalnych innymi drogami.

Otwartość – to wzrost przez kolektywną energię wszystkich zaangażowanych w nią osób. Otwartość na pomysły to sposób na rozwiązywanie skomplikowanych problemów. Otwartość na nowe to szukanie możliwości tam gdzie innym zabrakło odwagi.

Rzetelność – jest to efektywne realizowanie projektów, umów i celów w możliwie jak najkrótszym czasie.Michał Ciastoń bePROTO
ul. Olimpijska 2
81-538 Gdynia
NIP: 588-228-07-47

Projekt strony: Creative Heads
© bePROTO, 2021. All Rights Reserved